HP CF381A 312A MAVİ TONER M476 Resmi büyütmek için tıklayınız

HP CF381A 312A MAVİ TONER M476 (TT403HEW51)

MARKA : HP
ÜRÜN FIYATI :
125,30 TL  + KDV
KDV DAHİL FİYATI : 147,85 TL. KDV DAHİL
TESLİMAT BİLGİSİ : Aynı Gün Kargo
HP CF381A 312A MAVİ TONER M476
     
Adet
Baskılarınızda HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşları kullanarak belgelerinizin ve pazarlama malzemelerinizin profesyonel görünmesini sağlayın. Zaman ve sarf malzemesi israfı olmadan, evinizde veya ofisinizde verimliliğinizi koruyun. Bu kartuşlar MFP yazıcınız için özel olarak tasarlanmıştır.

Özellikler

HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşları ile beklediğiniz kaliteyi her zaman elde edersiniz. Orijinal olmayan kartuşlar yüzünden tekrar baskı alma gerekmesinden, sarf malzemesi israfından ve pahalıya mal olan gecikmelerden kurtulun.
İşiniz kesintiye uğramasın. İşlerinizi zamanında ve bütçenizi aşmadan yapmak için HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşlarının tutarlı ve kesintisiz baskı yeteneğine güvenebilirsiniz.
Zaman kaybetmeyin. HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşlarını saniyeler içinde değiştirip yazdırmaya geri dönebilirsiniz. Özel tasarımlarıyla, HP LaserJet MFP yazıcılarda kartuş takma işlemi hızlı ve kolaydır.
Kaynakların korunmasına yardımcı olun. HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşlarınızı kolayca geri dönüştürün; geri dönüşüm, dünya genelinde 50'den fazla ülkede ve bölgede sunulan HP Planet Partners programıyla kolay ve ücretsizdir1.

Belirtimler

 

İşletim gereksinimleri

 

Boyutlar ve ağırlık

 

Yazıcı kartuşu renkleri
Mavi
Baskı teknolojisi
Lazer
Baskı kapasitesi (renkli)
2.700 sayfa
Sayfa üretimi dipnotu
Birleşik camgöbeği, sarı, macenta kartuş için yaklaşık ortalama baskı kapasitesi ISO/IEC 19798'e dayanır. Gerçek baskı kapasitesi, basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir. Bilgi için, bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Çalışma ısısı aralığı
15 - 25°C
Depolama Isısı
-20 - 40°C
Depolama nemi
% 10 - 90 RH
Paket boyutları (G x D x Y)
385 x 109 x 125 mm
Paket ağırlığı
0,90 kg

 

Bu Ürün 312 Kez Görüntülenmiştir.